| Denisadraguta a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! deci acum vreo 3 luni am iesit cu o prietena afara unde erau mai multi si a venit un baiat.Am inceput sa ma inteleg chiar bine cu el, iar dupa vreo 2 saptamani acel baiat s-a bagat pe mine pe fb si mi-a dat de inteles ca ma place,dar eu il cam ignoram,adica stateam cu el afara, ne plimbam, vorbeam dar nu voiam sa fiu cu el desi multe fete imi ziceau asta. Dupa o luna si ceva am aflat de la o prietena ca acel baiat are prietena si mi-a fost ciuda.La inceput nu am vrut sa recunosc dar dupa vreo saptamana mi-am dar seama ca de fapt si mie imi placea de acel baiat si nu voiam sa recunosc.Un timp nu faceam altceva decat sa ne salutam dar dupa 2-3 saptamani m-am bagat eu pe el si am inceput sa vorbim in fiecare seara, apoi mi-a zis sa iesim afara dar nu ma mai sunat si am crezut ca si-a batut joc de mine dar seara am vorbit din nou si nici nu a adus vorba de asta.Acum vreau sa stie ca eu il plac.cateva zile m-a tot zapacit sa ii zic de cine imi place dar mi-a fost rusine si acum HELP! Vreau sa ii spun ca il plac sau macar sa reusesc sa ies putin cu el afara numai noi doi, dar nu stiu cum sa il intreb, si nici cum sa ii zic ca il plac.va rog mult ajutati-mapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| myr3l13 a răspuns:

Tipul acela a avut un moment prost in relatia lui si vroia ceva nou sau a vrut ceva la caterinca "aventura". Acum asta este parerea mea big grin, realitatea doar el o cunoaste

| Denisadraguta explică (pentru myr3l13):

De fapt lui chiar ii placea de mine pentru ca mi-a zis verisorul lui, dar cand el a incetat sa ma placa am inceput eu...si multi imi zic ca nu m-a uitat in totalitate dar eu nu stiu ce sa cred

| myr3l13 a răspuns (pentru Denisadraguta):

Este timid..incearca...vorbeste cu el, ce ai de pierdut? happy

3 răspunsuri:
| 0007b a răspuns:

Aici ii ceva de genul ''Ai grija ca roata se intoarce'' laughing Daca lui cgear i-a placut de tine sigur ii mai place pentru ca sentimentele nu dispar asa usorwinking Nu te gandesti ca el poate a vrut sa te faca geloasa cand s-a bagat cu fata aia tongue