| AnaMar10 a întrebat:

Hei TPU! Vi se pare normal ca tipul cu care vorbesc sa ma jignească mereu dupa ce facem sex si sa rada de reacțiile mele normale de altfel?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim ce reactii ai, degeaba astepti raspuns daca dai detalii vagi, reactii unde pe timpul sexului? Sau cum.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca relatia voastra este doar ca sa-l satisfaci pe el sexual, este evident ca te trateaza ca pe o prostituata si rade de tine.
Macar te safisface sexual? ori te plateste atat de bine ca merita sa stai si sa suferi toata mojicia si jignirile lui?

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal ce face tipul cu care faci sex.

| Sofer a răspuns:

În ce mod te jignește?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce reacții ai?

| AnaMar10 explică (pentru anonim_4396):

Ma supar cand ne certam

| Rux04 a răspuns:

Bună. Eu în locul tău m-aș despărți de el. Din moment ce te jignește după partidele de sex este clar că numai pentru asta te vrea.

| CataLyne a răspuns:

Ar trebui sa te incercam si noi*** ca sa-ti vedem reactiile? Daca va complaceti fizic e una iar daca va iubiti e alta treaba...in moment ce te jigneste ca-i displace N lucru la tine in momentul sex-ului in sine, consider ca raspunsul ti-l poti gasi singura!