| aaadddyyy a întrebat:

Hei TPU voi ce parere aveti eu acum 2 ani m-am indragostit de un baiat cu 2 ani mai mare si am avut o relatie de o luna dupa care m-a lasat pentru alta iar mie nici macar nu mi-a spus ca s-a terminat in acesti doi ani a stat cu ea si s-au mai certat si m-a intrebat pe mine daca vreau sa ne impacam eu i-am zis ca nu pentru ca nu cred ca s-a schimbat.Acum nu mai e cu ea si am mai vorbit cu el si i-am zis ce am simtit pentru el si ca e singurul baiat la care am tinut cu adevarat Toate bune si frumoase dar acum cred ca m-am indragostit de un alt baiat si vorbesc zilnic cu el ne-am cunoscut pe facebook si urmeaza sa ne intalnim sa ne cunoastem face to face.Problema e ca eu nu inteleg de ce fostul care pana acum practic nu ma baga in seama ma cauta imi da mesaje incera sa fiu am ramas cu o oarecare afectiune fata de fostul dar nu cred ca as mai putea fi cu el dupa toate astea si chiar imi place de baiatul pe care l-am cunoscut recent si imi place cum vorbeste cum gandeste si cum arata voi ce ati face in locul meu si ce parere aveti despre fostul? astept pareri

2 răspunsuri:
| YONYELLA2012 a răspuns:

Pai nu i-as accepta aceasta schimbare. mai mult ca sigur se plictiseste si cauta ceva nou de facut. Daca tinea la tine nu te lasa pentru alta. Eu zic sa iti continui viata, mai ales acum cand ti-ai gasit pe cineva... laughing

| aaadddyyy explică (pentru YONYELLA2012):

Multumesc asa am sa fac, vroiam sa aud alte pareri... ceea ce ma enerveaza e ca atunci a facut ce a facut si acum ma cauta, dar na s-a intors roata si acum regreta fraierul laughing