| AnNe a întrebat:

Hei TPU:X cum a fost primul vostru sarut si ce-ati simtit in acel momentbatting eyelashesvreau cat mai multe raspunsuri cea mai frumoasa funda:X

Răspuns Câştigător
| LifeEndsWithADream a răspuns:

La 16 ani, in decembrie s-a intamplat. Eram foarte timida, dar ne-am placut amandoi de vreo 2 luni deja, insa nu s-a intamplat nimci intre noi pan atunci. Il cunosteam de vreun an, eram prieteni dar nu foarte apropiati. Intr-o seara am iesit cu mai multi prieteni la un pub. Prietenii nostri stiau ca noi doi ne placeam dar din cauza timiditatii mele nu ne-am recunoscut sentimentele. Am inceput sa jucam un joc de cuvinte, unde daca cineva pierdea trebuia sa indeplineasca o pedeapsa primita de la prieteni. Si normal, ei ne-au dat amandurora pedepse care ne-au 'apropiat' mai mult (de ex. un sarut pe gat, stat in brate la el). Eu trebuia sa plec mai devreme acasa, el m-a condus pana la iesire, am vorbit putin afara si apoi m-a sarutat. A fost incredibil. tot drumul cat mergeam acasa eram cu un zambet larg pe buze, imi venea sa sar si sa dansez de fericire, noroc ca era intuneric si nu era foarte multi pe strada laughing Din pacate, niciodata nu am fost impreuna nici dupa acest evniment, din mai multe cauze care nu are rost sa ti le enumar acum. A trecut ceva vreme de atunci, el inca il plac, cred ca si el ma place, ma gandesc mult la el, dar nu stiu daca se va intampla vreodata ceva intre noi...sigh
parerea mea: primul sarut trebuie sa fie cu o persoana pe care il placi foarte mult, este incomparabil ce simti atunci si ce simti daca este doar 'asa' ca sa fii si tu sarutata.

| AnNe explică (pentru LifeEndsWithADream):

Foarte frumoasa povestea pai de ce nu vorbesti cu el sa incercati sa fiti impreuna?sad

| LifeEndsWithADream a răspuns (pentru AnNe):

Dupa acel sarut eu speram din tot sufletul ca voi putea fi prietena lui. In zilele urmatore eram foarte ocupata cu un proiect pentru scoala si nu am avut timp sa vorbesc cu el doar foarte putin. Eu cred ca el s-a gandeit ca eu nu vreau nimic de la el, asa ca chiar in prima de zi de craciun am aflat de pe facebook ca e intr-o relatie cu o alta fata. Totul nu a durat mult, s-au despartit, dar eu eram suparata si dezamagita. Timpul a trecut, l-am ierat, am inecput din nou sa flirtam, sms-uri sexy, zambete la scoala, saruturi cand eram amamdoi beti laughing chiar credeam ca de data asta voi reusi, pe cand, la o alta iesire am vazut ca iarasi este impreuna cu fosta lui prietena (cea de data trecuta.). Si acum cateva zile iar s-au despartit. De atunci n-am mai vorbit cu el. Deci chiar nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| bubyy a răspuns:

Pai... primul meu sarut s-a intamplat la scoala.era 16 ianuarie si baiatul de care imi placea a venit la mine la clasa a vb cu profa( nu stiu ce i-a zis d a reusit sa ma scoata d la ora )... m-a scos d la ora si mi-a zis ca ma iubeste si chestii din astea siropoase, si dpa vreo 10 min d dulcigarii ne-am sarutat si a fost cel mai frms sarut din viatzza mea eram atat de emotionata dar am reusit sa trec d emotii ( dar sincer am crezut k o sa fac p mine pentru ca eu sunt ff timida )