| BoneShiver a întrebat:

Hei! Trec la subiect: Eu sunt un baiat, boboc de a9-a care are un rang de popularitate de... 3-4 din 10. Nu sunt genul ala de baiat gigolo, care agata orce fata, eu care am avut doar 2 iubite in 15 ani laughing. Am o mica mare problema: Am intalnit 2 fete, de-a 12-a, care au o foarte ciudata pasiune pentru mine. Gen, ele mereu vin la mine si ma imbratiseaza, ma pupa, si m-au invitat de multe ori pe la ele pe acasa, eu si normal, am venit XD. Acum intrebarea: De ce au ele acest interes fata de mine?! adica... sunt baieti mult mai buni decaat mine. sad

7 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Poate sunt atrase de tine. Le plac cum vorbesti cu ele si asa vor sa fie cat mai aproape de tine. Asa ca invitale si tu la un suc sau o cafea ori la o plimbare in parc. Asa va veti cunoaste mai bine si poate o sa iasa ceva cu una din ele.

| CorNNeL a răspuns:

Pai probabil esti bogat... si vor sa iti manance ceva din bani, sau chiar sunt atrase de tine si te plac ele.

| shadow72 a răspuns:

Poate le esti simpatic...nu stiu eu spun sa profiti cat poti iar daca vezi ca situatia devine nasoala, gen incep sa iti manance banii, te dai la fund.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Amandoua... ceva nu se leaga

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Probabil esti tu copil bogat si ele vor sa profite. sau au pus ceva pariu pe tine.

| BoneShiver explică:

Nu sunt bogat. Chiar azi m-au invitat la Kfc dupa un curs de Leadership, am refuzat deoarece trebuia sa ma vad cu prietena... Si una dintre ele a incercat sa ma sarute... laughing

| AdyAdeluş a răspuns:

Poate poate poate... Poate te plac cu adevarat, poate le esti drag adica ca un copil nu ca un prieten. Poate doar se joaca cu tine sa iti vada reactia. Multe posibilitati, dar incearca odata sa vb serios cu ele sa vezi ce obtii de la ele. Intreaba-le de o viitoare realtie sa vezi cum reactioneaza si atunci o sa vezi daca te plac sau nu! Multa bafta! Pentru mai multe detalii sau sfaturi astept mesaje in privat!