| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vaginul iubitei mele uneori e umed..alteori uscat..de ce? Care e cauza.din cauza excitarii?happy

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ceti mai place savarina

| Emilian65 a răspuns:

Cand vaginul prietenei tale este umed, inseamna ca este excitata la maxim. Iar cand este uscat, inseamna ca mai trebuie sa lucrezi tu sa o exciti si pe ea.

| ywar a răspuns:

Du-te si fa lectiile la mate ca vine teza acuma si ramai mai Andrei.

| grab a răspuns:

Clar.
excit-o bine mereu inainte de penetrare ca sa mearga mai usor treaba.

| Green66 a răspuns:

Răspunsul la prima întrebare ți l-ai dat singur cu cea de-a doua întrebare.

| NumaiIdioti a răspuns:

Bai baiatule, tu i-ai vazut vaginul dar habar nu ai de ce e umed/uscat? laughing) lol

| ColyR a răspuns:

Da,este din cauza excitarii