| littlemisssunshine_4297 a întrebat:

Hei
vi s-a intamplat vreodata ca in momentul cand esti cu iubitul tau si te dezbraci sa ai acea secretie pe chiloti?
daca da cum ai reactionat tu si iubitul?

Răspuns Câştigător
| andradat a răspuns:

Tu cand te exciti vaginul tau elimina o secretie, te uzi in alte cuvinte. Si de aceea probabil v'ati sarutat v'ati una alta si cand ti'ai dat jos chilotii ai vazut acea secretie. Nu este nicio problema, dar daca et deranjeaza asa de tare poti purta absorbante zilnice. happy
Succes pupici. Si ah, "iubitul" nu a reactionat nici cum, si nici eu, deoarece stiam faze din astea. thinking Cand te exciti te uzi e ceva normal. Sau poate te afli uneori in perioada dinaintea venirii menstruatiei unde mai elimini secretie de aia.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cand am fost in autocar si mergeam in Madrid m-am dus in wc stiind ca inaintea mea una a stat vreo 20 de minute acolo cand intrasem putea a regula si in toaleta era o hartie cu o pata de sange :-&

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu este nimic anormal. Dar ca sa te simti tu bine si "fresh" foloseste absorbante zilnice discreet sau bella.Sunt foarte subtiri si parfumate.happy

pa, pa.

| Damian a răspuns:

O femeie din trei are asa ceva se poate transmite genetic sau prin contact sexual, afecteaza doar femeile, barbati find doar purtatori, am citit intr-o carte mai demult

| monique a răspuns:

El ar trebui sa se simta onorat ca te-a pornit. Secretia e normala, inseamna ca corpul tau e sanatos si e pregatit pentru reproducere.

| littlemisssunshine_4297 explică:

Mie mi se pare aiurea si daca te dezbraci si ai absorbant zilnic laughing