| PopescuAna34 a întrebat:

Hei! Vorbesc cu un baiat de cateva luni si a venit momentul primei intalniri.
Ce ziceti ca e mai ok, sa merg eu la el sau sa vina el la mine?
Multumesc.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Eteda a răspuns:

Daca e prima intalnire, iti sugerez sa va intaniti pe teren neutru. Nici tu la el, nici el la tine, prima intalnire trebuie sa fie undeva intr-un restaurant sau o simpla plimbare, la un suc, sa va cunoasteti mai bine, mai ales ca e prima intalnire. Daca te duci tu la el, ce idee o sa-si faca... hai ca se poate, o chem la mine si vedem noi...sa nu aiba alte intentii, daca ma intelegi. Eu te sfatuiesc ca pe o prietena.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Va intalniti la jumatate de drum loc plin de oameni, sa nu fie vreun ciudat care vrea sa te violeze sau sa te rapeasca

| corbulalbrosu a răspuns:

Intro asemenea situatie, cel mai indicat loc de intalnire ar fi pe ''teren neutru'' care sa fie situat intr-un anumit loc, sau o locatie care sa fie cat se poate de sigura. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Și de când ar trebui ca prima întâlnire să fie acasă la unul din parteneri?

| PopescuAna34 explică (pentru Andreeush):

Am uitat sa mentionez ca suntem din orase diferite.

| Pascu1tudor a răspuns:

Dupa parerea mea este mai ok sa vina el in tine