| DenysaIoanna a întrebat:

Heii! Acum aproximativ 3-4 luni am cunoscut un băiat pe Facebook.El îmi tot dădea mesaje dar eu nu prea îi dădeam importantă.La un moment dat am aflat că suntem în același liceu! Într-o zi mi-a spus că mă place.Dar eu la momentul respectiv nu prea.Am inceput să ieșim. Vorbeam non-stop zi și noapte.Și am început să mă atașez de el și să am sentimente față de el.Am fost împreună max o luna. După toate acestea ne-am certat dintr-un motiv foarte banal.Acela fiind că eu vb cu niste băieți pe Facebook.Și ei îmi dădeau tot felul de commentari gen "frumoasă", "drăguță" chestii din astea și era gelos.Dar și el dădea altor fete, asta nu mă deranja știind că pe mine pe iubește! Mi-a dat o șansă când mi-am bătut joc de el.Dar nu am avut intenția de a face așa ceva.Iar acum câteva săptămâni, îmi spune că iar îmi bat joc de el.Si mi-a spus că nu-mi mai da nicio șansă și că s-a terminat.Mi-a dat și block, iar acum s-a intors la fosta lui iubita! Eu nu știu ce să mai faccrying N-am vrut să se termine așa, țin enorm de mult la el.Și îl iubesc foarte mult.Sunt distrusa, practic plâng în fiecare seară, as vrea sa se întoarcă înapoi! Dar nu cred că se va întâmpla asta vreodată..Va rog ajutați-ma, orice sfat e bine venit! sad DAU FUNDĂ.

8 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

De ce sa planci pentru unu care nu te merita, sunt miliarde de barbati pe planeta si te opresti la unul unii mor de foame si tu placi pentru baiatul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu i-ai sters pe-aia de la prieteni?

| DenysaIoanna explică (pentru anonim_4396):

Le-am dat block la toți...Dar el nu ma crezut crying acum ce ar trebui sa fac. Dacă vr putem vb pe Facebook!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenysaIoanna):

Nu-l mai băga în seamă.

| tom190 a răspuns:

S-a combinat cu fosta ca sa te faca sa suferi deoarece el si-o dat seama ca tii la el

| DenysaIoanna explică (pentru tom190):

Da, cred că ai dreptate.Dar eu ce ar trebui sa fac acum?crying

| Puspefaptebune a răspuns:

Du-te la el spune-i lucrul acesta, noua barbatii ne dam seama cand o fata care tine la tine, face acest lucru

| AboutWhat a răspuns:

Deci. cred ca un baiat iti poate raspunde cel mai bine deci. Daca te duci la el si ii spui ca-l iubesti etc. si el e intr-o relatie cu o alta fata o sa fii respins, daca e singur incearca sa-i spui / sa-l faci sa inteleaga ca nu avea motive de gelozie ca nu trebuie sa va despartiti. Totusi cel mai bine e sa esi mult cu prieteni si uiti de el. :/