| Bianca_Alexandra_2000_nVZT a întrebat:

Heii,am o curiozitate. Daca un prieten/fost coleg iti face cu ochiul,iti zambeste mereu cand te vede,te tachineaza, e posibil sa te placa? Verisoara mea e in situatia asta si nu stie ce sa creada,mai ales ca-l place pe baiat. Si apropo,ii face cu ochiul doar cand e singura, nu cand e cu cineva. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din comportamentul acelui baiat reiese ca in mod evident are, simte anumite sentimente de atractie fata de verisoara ta. In baza celor prezentate si precizate in mod sigur o tachineaza ori de cate ori are ocazia fiindca o apreciaza si nu-i este indiferenta. Pe baza acestor presupuneri se poate trage o singura concluzie si anume ca in acest mod se comporta doar o persoana care cel putin o place si s-ar putea chiar sa o si... iubeasca. In secret. big grin Succes!

| Bianca_Alexandra_2000_nVZT explică (pentru corbulalbrosu):

Ea il place, dar e timida si nu are curajul sa-i arate asta

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bianca_Alexandra_2000_nVZT):

Daca ea este intratat de timida incat este incapabila sa isi exprime sentimentele ar putea fi ajutata de altcineva si anume exact de tine cea care ii esti verisoara. Nimic mai simplu trebuie doar sa vrei. happy

| Bianca_Alexandra_2000_nVZT explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult pentru sfaturi. Voi incerca sa o conving sa incerce sa-si exprime sentimentele.

12 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Da, o place.

| ShamelessQboy a răspuns:

Da, astea sunt semne ca o place, dar încă nu a îndrăznit sa-i spuna!

| Bianca_Alexandra_2000_nVZT explică (pentru ShamelessQboy):

Nici ea nu indrazneste sa-i spuna.

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Bianca_Alexandra_2000_nVZT):

Unul din ei va face pasul curând si cred ca băiatul va fi acela!

| Bianca_Alexandra_2000_nVZT explică (pentru ShamelessQboy):

Si mai am o curiozitate. Facutul cu ochiul reprezinta intotdeauna un semn de flirt sau atractie, ceva? Adica cand un baiat ii face cu ochiul mai discret unei fete, cum e cazul verisoarei mele

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Bianca_Alexandra_2000_nVZT):

Este un semn ca o place, este interesat de ea, dar se pare ca si el este putin cam rusinos si inca nu îndrăznește să mai facă un pas inainte!
Poate așteaptă un feedback de la ea...

| Bianca_Alexandra_2000_nVZT explică (pentru ShamelessQboy):

Am inteles, multumesc mult.

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Bianca_Alexandra_2000_nVZT):

Cu plăcere!

| ScortSyndicate90 a răspuns:

Te iubeste ❤