| anonim_4396 a întrebat:

Heii, am o problema. De cateva zile, daca cineva imi da Like la o poza sau la o stare sau imi comenteaza la poza pe Fb, imi apare notificare, dar cand dau click sa vad, nu imi mai apare. Ce sa fac? Cine ma ajuta, va roog? Dau funda si vot! Multumesc!:* Srry de categorie!:*

Răspuns Câştigător
| lacrytza a răspuns:

S-ar putea sa fie de la pc, sau ai virusi la pc, vezi ca sunt foarte scarbosi. daca nu vezi ca trebuie sa ie tot de la facebook. fundita?