| Anamaria9518 a întrebat:

Heii, am o relatie cu un baiat de 5 luni, noi ne stim cam de 8 luni si el pe atunci avea prietena, dar am inceput sa vorbim si ei s-au despartit pentru ca el a simtit ca mie imi pasa mai mult de el decat ii pasa ei, si ea acuma imi poarta pica ca "m-am bagat in relatia ei" eu tin la el mult, dar ma simt naspa ca s-au despartit din cauza mea. ce ar trebui sa fac? sa raman cu el, sau sa ii fac pe plac fostei si sa ii las sa fie impreuna? dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MDenisee a răspuns:

e alegerea lui, nu esti tu de vina pentru ca s-a desparti de ea, daca o iubea sau daca ii placea ce avea langa el nu o lasa balta, asta e acum din moment ce esti cu el ai grija ce faci mai departe, bafta :*

| eu6andrea a răspuns (pentru MDenisee):

Of ce sfaturi aveti! ce te face sa crezi ca nici tu nu vei fi destul de buna cand va aparea o alta?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vezi-ti linistita de viata ta.