| Amalia7788 a întrebat:

Heii :*:* am si eu o mica problema big grin un baiat de la mine din scoala tot se baga in seama cu mine s.a interesat cum ma cheama si intr.o zi tot ma striga si ma intreba ce fac iar eu nu i.am raspuns ptc am crezut ca face misto dar am aflat de la o colega de a lui ca el chiar ma place iar acum nu mai ma baga in seama doar se uita foarte insistent la mine.Ce ar trebui sa fac? Multumesc pentru timpul acordat :* Ofer funda love struck

Răspuns Câştigător
| Rozalena a răspuns:

Heii:*! E mai mult ca evident ca te place si astfel de gesturi, mai rar gasesti la uni baieti.Eu zic sa joci un mic joc simpatic cu el intr-un fel si amuzant, sa faci si tu la fel cum a facut el..iti zic eu ca il va surprinde si asa intra in vorba cu el.Incearca sa va cunosteti si dupa aia va veni totul de la sine.Ar fi frumos sa iese ceva! Succes si chiar daca nu imi dai funda as vrea sa stiu ce ai facut:*! Astept raspwinkingbig grin!

| Amalia7788 explică (pentru Rozalena):

Ai scris atat de frumos incat mi.ai adus un zambet pe buze ...chiar imi pare rau ca nu i.am raspuns si eu ''buna'' si acum nu ma mai baga in seama mi se pare normal ..prb si eu as proceda la fel ...iti voi spune cand se mai intampla ceva :* Iti multumesc

6 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Salută-l,întreabă-l ce face, bagă-te în vorbă cu el, uita-te şi tu la el şi zâmbeşte-i sigur îşi va da seama şi va face el primul pas.batting eyelashes

| neutrino a răspuns:

Daca esti interesata de orice relatie cu orice baiat care te striga sau te fluiera, poti fi draguta cu el. Eu credeam ca mai conteaza sa-ti placa si tie, cat de cat. Dar e cool sa ai o relatie.

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Nu mai atat ca si tu lasi in pace si treci peste el foarte usor.

| Crytek6 a răspuns:

Zambestei si atingeti parul cu mana (parul din cap*) =) daca nu reactioneaza poate nu te mai place

| EmoRock a răspuns:

Eu zic sa vb cu el fata in fata (intre 4 ochi)si sa incercati macar sa fiti impreuna. daca nu merge asta e. Funda?