| Kidzz_Gabitzu_1998 a întrebat:

Heii, am un iubit de aproape 2 luni. El are 19 ani iar eu 16, si as vrea, dar nu stiu cum daca a mai facut dragoste cu vreo fata pana acum. Imi este putin c-am jena :-D. Aveti vreo idee? Funda! kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Graby draga singura metoda ca sa afli e sa il intrebi pe el direct. Daca vrea sa iti zica o va face, probabil iti va da si detalii daca intrebi, daca nu, nu.
Acum din punctul meu de vedere chiar nu conteaza daca a mai avut relatii sexuale sau nu. Conteaza cum se comporta fata de tine.

5 răspunsuri:
| Kidzz_Gabitzu_1998 explică:

Multumesc de raspuns Lucifer, dar care-i faza cu scrisul? Ce am scris gresit?

| eu6andrea a răspuns:

Il intrebi!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce întrebare retorică!
Toate persoanele care au trecut de 18 ani au un trecut!
Îi iubești pentru trecut sau pentru prezent și un viitor împreună?
Nu întreba așa ceva, nu dai dovadă decât că nu ai încredere în el. Că îl prinzi în fapt cu o fată, atunci lucruri stau total diferit.
Pa, pa.

| whatevernvm a răspuns:

C-am?crying Doamne.
Nu ai cum sa stii daca a facut sau nu, cu toate ca la 19 nu cred ca se mai pune problema. Fa-ti curaj si intreaba-l direct.
Iar dupa ce il intrebi deschide o carte de romana happy

| ywar a răspuns:

In primul rand c-am ala nu are ce cauta acolo. Asta dovedeste cat de buna esti... la gramatica draguta! 4 dar un mare 4!
El nu a facut dragoste pentru ca lui d-abia i-a crescut perisorul unde trebui... cel mult sex! Sex poate desi se vede cat de tacticos este in pat. Astea se simt nu se explica.