| anaizabela88 a întrebat:

Heii,as vrea sa imi iau un telefon nou.Ce imi recomandati dintre Samsung Galaxy S2 si Samsung Galaxy S4 mini?
Funda cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Eu iti recomand cu caldura un s2 din cauza caracteristicilor. E mai bun, chiar daca ai tendinta sa zici ca s4 mini e mai nou. Depind procesoarele, memoria, tot.
http://www.phonearena.com/....../7788,5106
ai mai sus cateva detalii. Multa bafta

| Sfatosul2012 a răspuns:

Eu mi am luat S3 mini si sunt foarte multumit de el; S4 mini ii mai slabut ca asta arata mai bine da i mai slabut;

| NoRegretsxx a răspuns:

S2. Nu are moarte. E hulk'ul smartphone'urilor. Gagik'miu il are din 2011 si a fost si scapat si calcat de masina si pierdut in zapada 10 ore si nu are nici pe dracu laughing)
Jur ca nu am vazut smartphone mai bun ca ala.

| alexandrafocus a răspuns:

S4 e mai performat, deci e mai bun, rezistent, are mai multe aplicatii, o camera mai buna. Deci eu iti recomand S4