| SpaziiiBaaa a întrebat:

Heii asi avea si eu nevoie de un sfat..deci sa incep cu inceputul.am avut o relatie de 2ani cu un baiat ne am despartit din cauza neintelegerilor si ca avea o relatie de o luna cu alta iar eu dupa despartire la o zi mi am facu alt iubit cu care sunt de 2 saptamani timp in care nu am vb cu fostu pana azi cand culmea este ziua mea...si mi a zis la multi ani si sau retrezit sentimente in mn cand am inceput sa vb...si nu stiu ce sa fac imi puteti da un sfat va rog frumos

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

L-ai ales pe baiatul acesta cu un motiv, nu da inapoi pentru trecut. Este trecut. Amandoi ati ales altceva, asuma-ti asta.

| DelphhiN a răspuns:

Dai o relatie de 2 ani pentru una de 2 saptamani? trezeste te

| SkyPilot a răspuns:

Lasa trecutul in urma ta. Nu iti adduce nimic bun sa il reinvii.

| NoName0x0 a răspuns:

In primul rand, LA MULTI ANI! Nu iti bate joc de actualul tau prieten, asa cum si.a batut si fostul de tine! Actualul tau prieten te.a consolat sau te.a ajutat sa treci peste!

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Deci daca ati avut nentelegeri si sa ajuns la despartire a fost ceva serios sfatul meu e sa-ti vezi in continuare de relatia actuala sa lasi trecutul in urma viata e lunga traeste clipa si gandeste-te la viitor nu la trecutul care probabil te-a facut sa suferi