| madalina_4528 a întrebat:

Heii:* baietii va plac fetele care au fundul bombat, au un corp frumos, dar au sanii mici, va atrag?

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Păi...nu...nu ai înțeles ideea.
Trebuie să aibă totul mare,mai puțin creierul, care trebuie să fie mic mic mic de tot, și astfel doar așa băieții sunt atrași de fete.Pff în ce lume trăim.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Normal ca le plac

| CandyES a răspuns:

Pe baieti cel mai mult la o fata ii atrage fundulwinking. normal ca da le place, insa sunt uni care sunt mai sofisticati si le trebuie si cu sanii destul de aratosi big grin.

| Negative a răspuns:

Depinde...personal nu-mi plac sanii sa ma omoare, dar nici fundul prea mare...sa fie cat de cat intretongue big grin

| Biscuiteee a răspuns:

Hmm.baietii vor fund bombat + sanii marii.
batting eyelashes

| costin1306 a răspuns:

Sunt femei si fara fund bombat si fara sani mari si totusi sunt sexi si atragatoare.

| Costy3000 a răspuns:

Pai smug depinde si de sani adica daca au fund si corp frumoas sunt atrasi dar daca nu au sani o sa le ajute fata daca arata frumos la fata atunci normal ca ne uitam

| Costy3000 a răspuns:

Pai smug depinde si de sani adica daca au fund si corp frumoas sunt atrasi dar daca nu au sani o sa le ajute fata daca arata frumos la fata atunci normal ca ne uitam.