| Inuutsa a întrebat:

Heii! Ce mai faceti? Presupun ca va bucurati de clipele frumoase impreuna cu : Familia, colegi si prieteni :*. Asta fac si eu o fata de 15 ani din marele Bucuresti! As fi total daca nu as ura atat de mult un baiat care de acum 2 ani nu pot sa il uit.si as vrea dar a fost prima mea iubire si imi vine sa ma omor [ la figurat nu la propriu:* ] Pentru ca ar trebui sa ii multumesc la ce reputatie mi-a creat in scoala mi-e rusine de miine!, mi-e rusine de copii care daca se uita la mine consider ca se uita pentru ceea ce ma crede acea persoana.Am vise ciudata...visez ca facem dragoste si nu mai vreau ajutor orice. e un lucru serios! Sincera sa fiu vreau doar liniste sufleteasca si nu vreau sa aud " timpul le rezolva pe toate " sau " nu mai pune la suflet " pentru ca nuuu pot! Multuumesc! Urgent! Funda! :*:*

5 răspunsuri:
| Roxana_6190 a răspuns:

Chiar nu stiu cum sa te ajut.Imi pare rau! Incearca sa gasesti pe cineva mult mai bun decat acel baiat( pentru ca e clar ca acel baiat e un "gunoi", scuze de expresie).Si sigur sunt si baieti buni, tu trebuie doar sa ii cauti:* Scuze, dar alt fel nu te pot ajuta scumpiko:~:*

| DragosMentol a răspuns:

Pei pe langa acele fraze pe care ni le-ai oferit ca exemplu si poate inca cateva nu ti se va oferi aicihappy, imi pare rau sa-ti spun asta, dar asa este nimeni nu te intelege aici.Iti trebuie un prieten apropriat sau sa-ti faci unul. care sa te inteleaga cat de cat face2face pentru ca aici chiar nu avem cum sa-ti oferim ajutorulhappy sper ca ma intelegitongue.Sunt un bun "psiholog" spunem asa si crede-ma ca la problema ta chiar nu ai cum sa rezolvi ceva aici, poate doar sa creezi un contact mai apropriat cu un membru al TPU care sa te ajutetongue.

Craciun Fericit; P (stiu ce iti spui. cum sa fie fericit daca ma simt in acest fel, dar aici chiar nu te pot ajutatongue si cred cu ardoare ca nimeni de aici nu prea are cum)

| DragosMentol a răspuns (pentru Roxana_6190):

Eram profund sigur ca acelasi raspuns ca al meu ii vor oferi si alti useri ai TPU. si totusi vine Craciunul si doresc sa te ajut pentru ca nu vreau sa-ti petreci aceasta sarbatoare asa abatuta... Am ajutat foarte multa cu diferite probleme sentimentale si cred si sunt profund convins ca te-as putea ajuta si pe tine. Este ca o terapie de 2-3 zile care te ajuta sa treci pestehee hee.Da-mi add friend si vorbim noi doi mai mult daca e.De ajutat de voi ajuta cu siguranta, mereu am reusit.

Seara placuta

| Inuutsa explică:

Multumesc tuturor celor care au incercat si au avut intentii bune in a ma ajuta :*. Va urez sarbatori fericite si fie ca anul nou sa intre in casele noastre cu bucurie, sanatate si tot ce va doriti voi:* Daca doriti sa tinem legatura [ ceea ce mi-ar face multa placere ] contactati-ma la adresa de messenge jeliii.baii :*:*

| phantomitza a răspuns:

Pai teoretic sa incerci sa iubesti altceva.totusi 2 ani de zile nu simti ca pierzi timpul aiurea, roaga-te la Dumnezeu sa iti scoata in cale baiatul care ti-e scris tie! si ca visezi asta pentru ca te gandesti prea mult, mi se mai intampla si mie, tot varsta ta o am, e perfect normal big grin, cauta sa faci altceva sa nu te mai gandesti dar cel mai important stai cat poti de departe de el.