| anonim_4396 a întrebat:

Heii, diseară ma vad cu o fată pe care o iubesc foarte mult și care mă iubește și ea dar nu mai vrea sa fim împreună deoarece se simte rușinată și stresată. A spus ca îi place fiecare moment pe care l-am petrecut și ca ii place sa vorbească cu mine și credeți-mă ca o cunosc, chiar ii place. În fine, îi bine să-i cumpăr un trandafir? A spus ca nu mai vrea sa continuam cu relația dar eu asta simt, să-i duc un trandafir, imi e sa nu se supere pe mine sau ceva de genu.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand o fata iti spune ca nu mai vrea sa continue relatia cu tine, inseamna ca deja are pe altul si iti da papucii.
Evident ca nu simte nici o dragoste, iubire sau atractie pentru tine, pentru ca ea tocmai ti-a declarat opusul, rupand relatia.

| cristian200313 a răspuns:

Da dovada ca nu te iubeste, eu zic sa iti iei o pauza, si poate in final se va intoarce la tine. Sanatate.

| Jeonghyeo a răspuns:

We want uptates!

| cer3bel30 a răspuns:

Ai putina demnitate, e clar ca nu te iubeste. Oferai spatiu si o sa se intoarca ea la tine

| iGoxi a răspuns (pentru cer3bel30):

Spațiu fiind? Sa nu mai vorbesc cu ea, sau?

| cristian200313 a răspuns (pentru iGoxi):

Adica o pauza.

| cer3bel30 a răspuns:

Inchide telefonul si pune-te sa dormi. Nu ii mai da importanta. Intr-un final daca tine la tine o sa te caute