| AnaMariaRasno a întrebat:

Heii! Dupa ejaculare, iubitul meu s-a sters, a fost murdar si pe mama. iar dupa 20-30 min mi-a bagat degetele in vagin... exista vreo problema? Eu zic ca spermatoizii erau morti deja

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate considera si aprecia ca cel mai probabil, nici teoretic si nici practic NU a putut ajunge sperma cu spermatozoizi in ea in vaginul tau. Iar daca masturbarea a avut loc si in afara zilelor aferente perioadei fertile, atunci se exclude orice posibilitate de a se putea forma o sarcina. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Coropisnitadenoapte a răspuns:

Nu nu e nicio problemă.Nu sunt șanse să fi însărcinată dacă n-ai folosit prezervativ. Oricum dacă a trecum jumate de minut de la ejaculare e ok.Sunt morți