| Sмιle a întrebat:

Heii lumee :*, Am nevoie de ajutoru vostru puppy dog eyes, pe 26 Dec. prietenul meu impreuna cu mai multi baietii si fete, isi planifica propriul lor " Craciun ". e o petrecere care tine toata noaptea. Problema e ca m-a rugat sa ma duc cu el, dar mama mea, nu e de acord, bine inca nu i-am spus. dar daca ii spun Sigur nu va fi de acord :-s, Cum as putea sa o conving pe mama? Pot eu sa-i promit ca nu se v-a intampla nimic, ea tot sta cu sufletul la gura. slabe sanse sa ma lase sigh Cum sa o conving, ajutor! crying Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| xYumex a răspuns:

Buna. Cred ca este important sa privesti si din punctul de vedere al mamei tale. Prezinta-l pe prietenul tau mamei tale fai impresia ca este un baiat bine educat si nu ar incerca nici o data ceva pervers. Fao sa aiba incredere in el si asa te va lasa cu siguranta. Bafta!

| Sмιle explică (pentru xYumex):

Da il cunoaste, ii l-am prezentat mi-a spus ca e un baiat ok la locul lui. Da nu stiu ce sa zic. nu prea stiu daca o sa ma lase.

| xYumex a răspuns (pentru Sмιle):

Poi in cazul acesta roag-o pe mama ta si daca nu te lasa te superi pe ea si nu ii mai vorbesti apoi sigur te v-a lasa asa fac eu cu ai mei

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Daca tu stii, fara sa o intrebi, ca mama ta nu te lasa, inseamna ca nu are incredere in tine. Totusi e bine sa stai de vorba cu ea.

| deepinlovewithyou a răspuns:

Pune-ti prietenii sa o convinga pe mama ta, si sa ii spuna ca nu se va intampla nimic neobisnuit, vreti si voi macar o data in an sa petreceti impreuna, doar sunteti tineri, trebuie sa va distrati si sa va traiti viata!

| madutzayo a răspuns:

Pai? la ce etaj locuiesti? cred ca cea mai buna idee este sa sari pe geam laughing)

| alex118x a răspuns:

Pai asteapta pana se culca babaci apoi tuleo pe usa, te intorci pana dimineata si nimeni nu o sa stie numichee hee)