| Missgirl2000 a întrebat:

Heii >sal``tarebig grin<
ce mai facetismug
eii >bine:" am sh eoo o intrebare sau ceva de genuoh go on in finebig grin incepkiss
Deci eu de mult il stiam pe un baiat,, X`` si il mai vedeam pe afara sau asa dar nu e din aceiasi localitate cu mine este la vreo 20 km distantSa ei bine si il vedeam des o data eram in parc si eu ma uitam la el el la mine si incpeam sa radem si tot asa dar niciodata nu am vorbit cu >el:" acum vreo 3 saptamani m-a sunat si mai chemat afar eu nu stiam cine e si am zis ca nu ies ca am treaba si de alea dar eram foaret curioasa sa vad cine m-a chemat mi-a zis cum il cheama dar eu nu mi-am adus aminte de X si m-am dus in parc cu o prietena si el era cu mai multi printer care si 3 prietene de ale mele m-am dus acolo si am inceput sa povetescu cu prietenele mele nu il tare bagam in seama pana ce sau dus aproape toti am mai ramas eu o prietena si eu acea prietena am aflat ca a fost fosta lui pentru ca el a mers sa sune pe cineva si ea mi-a zis,, vai ce nas da sa ma imapc cu el``da in fine asta nu-i impotant bine dupa am venti acasa. nu am dat importantSa. dar seara m-a sunat si l-am uintrebat de ce s-a despartit de aia si a zis ca numa a vrut sa se distereze cu ea am zis ca bine si am mia povestit noi si pe mess si la telefon chiar intr-o zi m-a intrebat daca merg undeva i-am zis ca as merge dar nu am cu ce[vreo 10 km distantsa] si el cum are masinalaughing a venti dupa mine eu nu am crezut ca o sa faca asta dar a venti in fine nu m-a lasat mama sa merg numai cu >el:" si nu am mai mers dupa am mai vobit de vreo 7 ori la telefon si vineri m-a sunat pe la 9 fara 15 minute mi-a zis sa ies afara nu am crezut ca a venti dar i-am zis lui mama ca ies mi-a zis ca bine dar pana la 9 si am iesit afara el cum era cu masinastraight face si afara era cam frig m-am urcat in masina si dupa vreo 5 minute ce am povestit mi-a zis no ca nici nu mai :* si la :* pe obrazul stang dupa aceia pe acela drept dar cand sa ma trag zice no hai damil si pe asta din mijloc m-a luat chiar prin surpindere si l-am :* dupa am mai vorbit cu el si ma :* iarashi dar nu simplu ci cu tongue de amandoua orile si dupa ai un piq povesteam si el ma tot :* asa cum vam zis cu tongue dar dupa pe cand eera 9 fara 5 i-am zis ca ce inseamna chestia asta el a zis,, ca sunt un prost``am zis bine ma acum esti culmea si el ma :* iarashistraight face dupa i-am zis ca bine mai vorbim noi ca trebuia sa urc sus dupa aceia am vb cu el ziua urmatoatre la telefon si i-am zis ca numa la fazele de aseara m-am gandit si de alea si el tot imi zicea ca sunt frumoasa si ca ar vrea sa aiba o prietena dar nu se uita nimeni la el si eu i-am zis ca cum nju se uita ca ii si foarte frumos si sh foarte de treaba si dupa a venti un prieten de al lui a trebuit sa plece undeva dupa seara am mai vorbit vreo 4 minute la telefon sh nah dar eu cred ca m-am indragostit de elstraight face cum sa ii spun asta? ca mie imi e cam rusine sau macar sa ii dau de inteels ca imi place de el sau chiar ca il iubesc aa am uitat cand am vorbit odata cu el la telefon mi-a zis ca vine pana la mien si i-am zis sa nu vina ca incepe sa-mi fie drag si poate ma indragostesc dar eu deja eram indragostita ei bine vreau sa-i dau de inteles ca imi place de elstraight face
sfaturi plss!:*
>multu``:d<
X_x
aa funda shh voturiwinking

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Poate vrea doar sa se distreze si cu tine. thinking
Umm, invata din pataniile altora, sau nu poti sa inveti decat daca te arzi singura?

2 răspunsuri:
| amu a răspuns:

Esti nebuna... straight face

| Missgirl2000 explică:

De ce sa fiu nebunalaughing?