| Alexandru250201 a întrebat:

Heii.
Sexul apropie doua persoane?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, unii pot să facă cu oricine și să nu simtă nimic laughing

| ania a răspuns:

Pe termen lung nimai dacă sunt căsătorite.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde!
Daca-s cele doua persoane se iubesc, da, ii apropie.
Dar daca mergi la o curva si ai sex, nu te apropie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Logic ca DA. Activitatea sexuala intretinuta de catre 2 persoane poate avea si acest rol sau finalitate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu fac prin Instagram, da.

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Dar durează relativ puțin, cam între 1 și maximum 15 minute, apoi distanța crește enorm uneori. Până la actul următor; ș.a.m.d.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Categoric!

| Ely1234567 a răspuns:

Da aproprie daca ai o relatie stabila

| Edyy5555 a răspuns:

Sexul este un mod bun de ati cunoaste partenerul. Este esential sa faci sex cu o persoana cu care doresti ceva pe termen lung