| Baby_9059 a întrebat:

Heii tot eu sunt, problema e ca urmeaza in curand ziua fostului, si nu stiu cum ar reactiona daca i-as spune la multi ani. credeti ca ar trebui sa ii spun? funda.

Răspuns Câştigător
| pRaNk a răspuns:

Sigur ca dahappy nu`i minika rau daca ii spui la multi ani chiar daca nu mai esti cu elhappye un lucru bun si nu se va suparawinking

2 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Nu, cred ca ar trebui sa iti vezi de viata.

| Aliinuţa a răspuns:

Bună! De curând a fost şi ziua fostului meu prieten la care încă mai ţin, însă el nu cred. M-am tot gândit şi am ajuns la concluzia că s-a terminat totul şi că ar trebui să spui. Totuşi, e o zi de naştere, iar anul trecut am fost alături de el. I-am spus La mulţi ani! iar el doar mi-a mulţumit! happy Am fost puţin dezamăgită, deşi ştiam că n-ar fi putut fi altfel.