| jetpa2 a întrebat:

Heii TPU! am 15 ani.Hm am cunoscut un baiat vara trecuta, care mi-a placut ft mult. Si am vrut sa-mi iasa ceva cu el. Si ne intelegem bine, bate niste apropouri, da niste semne ca ma place, dar e genu de baiat frumos si egoist la care nu ajung multe fete. E baiatu ideal la exterior =p~. Ce sa fac?! chiar il vreau.

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

E ciudat, toate fetele pe care le-am intilnit vroiau sa le "intre"ceva, nu sa le iasa.

| mona a răspuns:

Daca bate apropouri atunci fa si tu la fel, o fi el genul de baiat egoist dar poate cu fetele e romantic si grijuliu

| IMC90 a răspuns:

Degeaba e baiatul ideal la exterior daca pe interior lasa de dorit...

| IDoNotKnow a răspuns:

Sunt de acord 100% cu IMC90.Degeaeba este foarte frumos dacă, de exemplu, v-aţi combina şi după un timp să flirtreze cu altele....Sunt cazuri de cuplări când tipul (tipa) sunt fideli la început iar după fac ca naiba în patru cu alţii...Ai grijă!

| dulcica23 a răspuns:

Poi daca da semne ca te place atunci du-te si tu la el flirteaza....Si poate e mai timid si de asta nu face primul pas dar tu fa-i ochi frumosiwinking. Sa fii iubita la maxim te pup si nu te lasa batuta, daca vrei ceva atunci trebuie sa il aiwinking

| jetpa2 explică:

Ps : mereu imi spune ca arat bine smug