| july00 a întrebat:

Heii TPU.. cred ca m-am indragostit de un baiat de 16-17 ani.. zilele astea am tot vorbit la telefon pe mess,prin mesaje,asa e dragut si e super de treaba,asa mi se pare,doar ca astazi am aflat cate ceva despre el,fumeaza, ca a facut sex in lift si mai multe altele..si toata lumea imi spunea sa nu fiu cu el ca e o influenta proasta si asa ..eu nu stiu ce sa cred si ce sa fac? nu as vrea sa isi bata si el joc de mine,.si sa imi fac doar iluzii..asa da semne ca ma place,tot timpul imi trimite mesaje ma suna, si vorbeste foarte dragut cu mine :X Ce parere aveti /? un sfat? orice e bine venit! Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Luchius a răspuns:

Te sfatuiesc sa te iei si dupa "istoricul" tipului respectiv..pana la urma si cei care vor doar sa faca sex cu o fata si nimic mai mult tot cu vorbe dragute vor incepe, asa functioneaza toata treaba.Sunt si unii care actioneaza mai direct, dar in afara de panarame aia nu au succes la altceva.
Sfatul meu e sa fi cu bagare de seama, nu tot ce zboara se mananca.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Chiar daca ceea ce tu ai auzit este realitate, nu cred ca el a facut sex in lift contra vointei fetei. Daca tu ai face sex cu el, sa zicem, intr-un parc, inseamna ca si-a batut joc de tine? Totusi e bine de stiut macar cati ani are...

| Schatzyyyyy a răspuns:

Daca cei care il cunosc asta spun! Ok! Incearca sa-l cunosti tu mai bine, apoi sa-ti faci o relatie cu el!

| PapusicaPapusica a răspuns:

Cre ca e un baiat usuratic si nu merita sa te legi cu el mai ales daca ai facte. Apropo citi ani ai?