| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Imi place de ceva timp de un baiat. Acum cateva zile i-am dat follow pe insta si mi-a dat inapoi dar nu am vorbit pana acum..As vrea sa ii scriu dar nu stiu ce. (ma gandeam sa nu ii scriu direct,, ce faci,, si sa gasesc un motiv pentru care sa vorbim)
Ce as putea sa ii scriu?
Dau funda

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Raspunde-i ceva la un story

| corbulalbrosu a răspuns:

Mi-ar face placere, sau As dori : sa facem cunostinta si in mod real pentru a ne da seama daca ne potrivim si daca suntem compatibili. In speranta ca si tu doresti acelasi lucru, astep sa-mi raspunzi. Pa, pa. Succes!

| MadalinG99 a răspuns:

Hmm, nu pune insta-story? Ar fi ok sa-i raspunzi la unul sau pune tu o postare gen like-vorbim si vezi daca da like, poate ai noroc. Iar in cel mai rau caz da-i un mesaj cu,, buna, ce faci? happy". Mult succes!

| Issabelle6789 a răspuns:

In realitate cum se comporta cu tine? Am aceeasi problema ca si a ta laughing dar eu nu pot sa ii scriu.Intai incearca sa afli daca te place si el, daca se uita altfel la tine sau daca iti zambeste apoi incearca sa intri in vorba cu el.Sa il intrebi despre scoala de exemplu

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Issabelle6789):

De ce nu poti sa-i scrii tu intai? De mandrie?

| Sadness12 explică (pentru Subsemnatul123):

Vreau sa ii scriu dar nu stiu ce

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Sadness12):

Nu tu, ci Issabelle6789.

| Issabelle6789 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nu.Nu sunt mandra.Sunt chiar in situatia ei dar daca n-as fi aproape sigura ca ma place si el eu nu i-as scrie...pentru ca daca nu ma place si el dupa aceea ma poate evita si apoi il pierd de tot

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Issabelle6789):

Si daca stai asa ce rezolvi? Mai bine sa-l pierzi ca macar stii sigur ca nu te place.

| Issabelle6789 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Are si iubita...iar mama lui e sefa mea