| Criss28Kiss a întrebat:

Heii TPU happy
M-am indragostit de un prieten din copilarie. Ne intalnim zilnic fiindca suntem vecini si a aflat ca il plac dar eu nu stiu daca ma place straight face
Cand ne intalnim nu prea vorbim(ambii suntem cam timizi)si nu as avea curaj sa il intreb daca simte ceva pentru mine.
Cum as putea afla chestia asta?
Dau fundă

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste mai mult cu el si vezi care este reactia lui in diferite momente ale discutiei voastre.

| PogChamp a răspuns:

Intreaba-l. Nu e alta metoda mai sigura si eficienta decat sa-l intrebi efectiv ce ne-ai intrebat pe noi. Cine spune altfel traieste in alte fantezii.

| Giorgicaa a răspuns:

Spune-i Direct, Baietii asta asteapta in totdeauna, sa ii spui ca il iubesti foarte tare si dupa intreaba da si el te iubeste pe tine, avand in vedere ca e timid nu cred ca o sa iti raspunda din prima dar purtati discutia asta mai departe pana ajungi la ce vrei tu