| bukklizz a întrebat:

Heii TPU! Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Am stat cu baiatul de care imi place foarte mult ieri, si am vorbit o gramada de lucruri, din ce spunea am inteles ca dorea sa ne vedem in weekend sau asa in general si cred ca foarte indirect mi-a spus ca vrea sa mergem la un film ( e foarte timid la fel ca mine).Voi ce ziceti? eu una nu stiu, nu as vrea sa imi fac iluzii chiar daca ma inteleg foarte bine cu el. Dau funda! multumesc

Răspuns Câştigător
| crazycrazy89 a răspuns:

Buna, bukklizz!
As vrea sa te pot ajuta! Uite pentru inceput daca te-a invitat cu el si toate astea mergi cu el la film(suc, etc), vezi cum se comporta la intalniri si c-ti mai propune. Orice ai face momentan nu-ti face iluzii, mai lasa putin timpul sa treaca pentru a-ti da seama de mai multe lucruri. Poate te place si e timid sau poate te considera doar o prietena.Pana nu vezi niste lucruri(gesturi)sigure la el nu face tu nimic! Si nu-i spune ca-l placi inainte sa insinueze el asta.Mult succes.Te pup.

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pai de ce nu te-ai duce? Incearca sa iesi cu el si sa va mai cunoasteti si vezi ce iese.

| mada1820 a răspuns:

Ai putea sa mergi cu el la film pana la urma nu ai nimic de pierdut.O sa iti dai seama pe parcus daca veti putea fi impreuna sau nu.Mult noroc!

| AmiraAlina a răspuns:

Daca iti place de el, de ce nu? Iar daca nu il vezi ca pe un iubit, puteti fi prieteni happy

| crazycrazy89 a răspuns:

Multumesc mult de tot! te pup! sper ca te-am ajutat