| Kidaaaaaaa a întrebat:

Heii TPU, maine ma sarut cu iubitul. Imi dati va rog niste sfaturi?

Cele mai bune sfaturi au funda!

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Lasa emotiile, nu tremura si nu te da cu lip gloss.
Nu incorda buzele si lasa-te in voia momentului.
Si va fi bine, nu numai bine, excelent!

caramela
| caramela a răspuns:

Mai copilasi mai..aceste momente nu se programeaza, se traesc/se simt.
voi va programati saruturile precum mersul la piata?
Totul vine de la sine.
O zi bunahappy

| Doηηa a răspuns:

Ce aiurea.Adică voi astăzi ați fost ceva de genul "Mâine ne sărutăm, să știi!"?
Hm

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hmm, sfaturi nu iti dau dar prezic ca o sa iasa naspa rau de tot avand in vedere ca v ati programat saruturile

| neutrino a răspuns:

Nu mai fi asa incordata, lasa-te pe "mana lui".

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Fa-te muci.

| ErrorFound a răspuns:

Fi naturala, vine de la sine. Vezi sa nu-l inghiti doar. Sau.el sa nu te inghita pe tine. big grin

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Mananca o ceapa inainte, sa planga cand te vede

| Seepty a răspuns:

Ce sfaturi sa iti dau daca te saruti cu el? pai fi si tu un pic mai perversa cu el si piscal de fund sau ceva de genu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spală-te pe dinţi, sau cel puţin foloseşte apă de gură.

Cu plăcere. (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate limba!

| SorinTudor a răspuns:

laughing voi va programati saruturile? astea ar trebui sa vina spontan...

| yuly04 a răspuns:

Totul vine de la sine nu trebuie sa te temi ca nu-ti ia gatul