| anonim_4396 a întrebat:

Heii, vreau sa va expun o situatie! Fostul meu prieten lucreaza in aviatie, este pilot (o sa vedeti mai incolo de ce va zic asta) si totodata el scrie versuri, colaboreaza cu diversi artisti (cantareti) de la noi, cum ar fi: Liviu Teodorescu, Emilian, Carla's Dreams si altii. Ei bine noi ne-am despartit de ceva timp, nu mai pastram legatura. Eu am incercat sa-l abordez odata si am schimbat cateva cuvinte, dar totul sec, monosilabic...ca sa vad apoi ca el imi dedica anumite piese in care spune direct sau nu ca el este "pilotul" si ca eu sunt muza, diferite detalii din relatia noastra. Eu am vazut toate astea si i-am dat din nou o cerere de prietenie pe Facebook, pe care de asemenea nu mi-a acceptat-o, dar apoi el a continuat cu declaratiile publice. Nu stiu ce sa mai cred. Oare ce raspuns asteapta de la mine? Sau asteapta ceva sau doar se hraneste cu vizualizarile pe Youtube? Acum sunt in no contact (adica am intrerup orice legatura cu el), l-am blocat peste tot. Ce e de facut? Ar fi gresit sa mai incerc ceva? Multumesc anticipat! Astept cu mare nerabdare raspunsurile voastre!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca tu l ai blocat si te ai despartit de el de ce il mai cauti? Regreti acum dar este prea tarziu.Adio l ai pierdut definitiv

| VoidEternal a răspuns:

Ești sigură că ești singura lui muză?

| minime3 a răspuns (pentru VoidEternal):

N-am de unde sa stiu. Poate sunt una dintre ele/altele, dar da, sunt.

| VoidEternal a răspuns (pentru minime3):

Faptul că nu îți răspunde la cereri îți cam contrazice certitudinea.