| impresivepanda a întrebat:

Heiii :*. Am o intrebare... Am o prietena care vorbea cu un baiat mai mare decat ea :

Ea: Unde stai? Stai aproape?
El: hmmmmm, vrei sa vii la minelaughing)))))))))
Si stau aproape.
Ea: Daca ma invitilaughing))
Ea:...
El:... Te-as chema la mine dar nu ma lasa doua motive.
Ea: Poti sa mi le zici?
El: Esti prea mica, si nu vor rezista pantalonii pe tine... Scz...

-------------------------------------------------------- -------------------------

Nu am reusit sa ii explic prietenei mele ce a el sa zica prin asta. Imi puteti voi replica? Spuneti-mi parerea voastra. ^_^ >.

Răspuns Câştigător
| doddydolly a răspuns:

laughing Pai este foarte simplu el ii spune prietenei tale fraza "Nu vor rezista pantalonii pe tine" adica daca o duce acasa vor face sex adica nu va sta prea mult timp cu pantalonii pe ea...Si totusi se gandeste si la ea deoarece ii spune ca este prea mica... Sper sa iti fie de folos:*

5 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Vrea doar sex.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ori e prea grasa rolling on the floor. vrea sex rolling eyes

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Explica-i ca baiatul respectiv vrea sex din partea ei, nu te sfii sa ii zici ca nu are rost, si daca nici aia nu stie ce e, atunci las-o balta, dar cum de nu si-a dat seama?

| impresivepanda explică (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Mi-am dat seama... Nu m-am nascut ieri dar faza e ca ei sunt buni prieteni si se inteleg bine. Oare o fi ziso doar in gluma sau? Mi -e frica pentru. ea... pentru ca il iubeste.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns (pentru impresivepanda):

Nu stiu, numai ei doi stiu ce fel de relatie au, doar de amicitie sau altceva, dar de obicei baietii asa glumesc