| Andrei1727937 a întrebat:

Heiii... asta seara vorbeam cu iubita mea prin mesaje, vreau sa specific ca nu suntem in aceeasi țară. Intr-un moment am intrebat-o daca sunt norocos sa o am sau ea e norocoasa si ea a spus ca amandoi suntem. Dintr-odata i-am spus ca ar trebui sa fie o gluma, stiu ca pare putin exagerat dar m-a inselat si atunci s-a rupt ceva din mine sad i-am spus ca ne despartim. Ea a spus niste prostii ca de obicei si i-am spus sa imi scrie in mesaje de 100 de ori cuvantul " scuze " sau daca nu o face azi sa o faca maine de 1000. Daca nu, nu mai are nici o sansa cu mine. Ea a zis ok si a iesit. Nu prea vreau sa ma despart de ea, draguta dar nu pot fi luat nici in bataie de joc, m-a inselat... am iertat-o de idiot ce sunt. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Relatiile la distanta nu sunt de viitor si nici fericite.
Mai devreme sau mai tarziu lumea se plictiseste sa astepte si isi gasesc pe altcineva la indemana sa se bucure de viata.
Ar trebuii sa faci acelasi lucru, cu cineva din orasul tau, ca nu are sens sa pierzi timpul inutil, cu cineva care nu te iubeste.

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Once a cheater, always a cheater. Eu m-as desparti de ea fara ezitare.

| VoidEternal a răspuns:

Ce-i cu pedeapsa asta bro? Jucați păcălici?

| blairelovesmusic a răspuns:

Lol

| ZyRRe a răspuns:

Să scrie scuze de 100 ori? Câți ani aveți?

| CristianPetre2002 a răspuns:

Sa scrie scuze serios ai de **** mea ma dau cu capul de perete