| GummitsaxXx a întrebat:

Heiii... Auziti. thinking In general baietii. Credeti ca am gresit..Ca. Am respins un baiat cand a vrut sa am sarute chiar daca eram intr-o relatie? Adica a fost primul sarut..Si. Ne-am sarutat pana a incercat sa ma sarute cu limba..Si. Ma rog intelegeti. Ideea e ca dupa 2 zile de la intalnire s-a despartit de mine. Ma gandesc oare ca l-am refuzat? Adica nu l-am refuzat i-am indepartat capu de gura mea laughing))))))rolling on the floor))))) Deci... Credeti ca asta e motivu despartiri?sad

Răspuns Câştigător
| Lik3BoSS a răspuns:

Eu cred ca daca era un iubit bun te intelegea ca nu esti pregatita si nu se despartea de tine pentru a isi intretine orgoliul intact.Ala este motivul dar nu trebuie sa te simti vinovata nu esti devina ca nu ai simtit sa faci asta. Noroc.

| GummitsaxXx explică (pentru Lik3BoSS):

Multumesc sincer.Dar. Nu a fost orgoliu cred. Si ideea e..Ca..El nu stia ca eu nu m-am mai sarutat cu un baiat..Asa ca ..Tot vina mea e. sad

| Thextruexme a răspuns (pentru GummitsaxXx):

Daca inca tii la el si crezi ca si el tine, dar este ranit, vorbeste cu el spune-i ca te-ai emotionat pentru ca era primul tau sarut si ai reactionat fara sa iti dai seama.happy

| GummitsaxXx explică (pentru Thextruexme):

De tinut.Tin la el. Crede-ma.Dar nu stiu daca el a tinut la mine sau daca macar mai tine. Si imi e rusine sa ma mai bag in vorba cu el. sad Imi e atat de dor de el.Da. Asta e. Daca am fost proasta. Mersii pentru sfaaturii oricum :*

| Thextruexme a răspuns (pentru GummitsaxXx):

Cu placere happy

18 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Asta e motivul.
N-ai gresit in nici un fel, primul sarut trebuie inceput si terminat cu rabdare. Daca el n-a avut-o sa fie sanatos! Daca era baiat destept stia cum sa procedeze, dar n-a fost!
Stai linistita vai avea timp sa saruti!

| GummitsaxXx explică (pentru irina20):

Mersii laughing Da. Ideea e ..Ca eu am gresit ca nu i-am spus ca este primul` sarutt cu un baiat.El nu stia sad

| onasis1961 a răspuns:

Cred ca vroiea mai mult decat un sarut frantuzesc, a vazut ca nu are sanse si a renuntat.

| neutrino a răspuns:

Mare greseala...

| Urpaniel a răspuns:

Depinde, dacă eu cu respectiva ne-am cunoaşte bine şi toate cele, şi m-ar refuza, m-aş despărţi de ea, diferenţa e că eu nu am fost refuzat până acum, şi dacă m-aş despărţi de ea am altele la rând, deci s-ar putea ca punctul meu de vedere să nu fie aşa valid.

| GummitsaxXx explică (pentru Urpaniel):

Vorbeste modestia prea mult baiatu` laughing

| 7639781254 a răspuns (pentru Urpaniel):

Modestia e punctul tau forte! laughing

| 7639781254 a răspuns:

Ai gresit, sa stii. Nu stiai ca o fata si un baiat care sunt intr-o relatie se mai si saruta?

| GummitsaxXx explică (pentru 7639781254):

Ba da happy Da fiind primul` sarut am ramas putin speriatawinking Si. Ne-am sarutat...PAna la faza cu limba laughing

| 7639781254 a răspuns (pentru GummitsaxXx):

laughing pana la urma ce-ai rezolvat cu tipul? v-ati impacat?

| Lik3BoSS a răspuns:

Esti proasta.L-ai facut de CACAT!

| GummitsaxXx explică (pentru Lik3BoSS):

Cu toata stima si respectu`. Proasta`i mama tawinking Ne cam tragem de sirete. Si ne permitem cam multe ziceam si euwinking

| numele2 a răspuns:

Da, ai gresit foarte rau.