| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Heiii baietziiilorrrr, ati fost in situatia in a iesi in club cu tovarasii, iubita si prietenele iubitei si sa constatati ca una din prietenele ei este mult mult mai frumoasa ca ea. Cum ati reactionat ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca nu accepti ca exista multe fete mai frumoase decat iubita ta, tot la fel cum exista multi baieti mai frumosi si mai interesanti decat tine, atunci poti face chiar un accident cardiovascular.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi acum tu le vrei pe toate? Nu toate fetele sunt frumoase, dar fiecare este unică si frumoasă in felul ei, si să stii că frumusetea fizică dispare imediat, si este de foarte mică importanta, desii la asta ne uită prima dată aspectul fizic, insa frumusetea interioară adică felul ei de a fii ar trebui să ne intereseze, că degeaba e frumoasa dacă este rea si razbunatoare. Succes. Nu le m ai compara intre ele că nu seamăna una cu alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intodeauna va fi una si mai frumoasa si mai interesanta, etc etc. depinde de tine unde te opresti

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Băi tu şi? nu o aleji dupî cur şî ţîţî da după caracter, nu ti mai uita la aşelelalti, cî îs frumoasî cu pudrî şi tanalcă, în rest îs urâti :*

| Florinx123 a răspuns:

Gandeste-te ca si ea a constat ca ion e mai frumos decat tine dar s-a oprit la constatare fiindca s-a dedicat unei relatii. Nu e gresit sa te uiti cand ea nu vede sau nu e acolo dar trebuie sa te opresti la uitat sau sa inchei relatia.