| Chicony_10000 a întrebat:

De curand mi-am inceput viata sexuala de aproximativ o luna.Psihic cat si fizic am fost pregatita zic eu dar de ceva timp in timpul actului sexual simt o oare care nevoie de dus la baie.nu s tiu cum sa zic.stiu ca este ciudat si in niciun caz intrebarea nu este pusa "la misto". are cienva vreo idee care poate fi cauza?sad

2 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Este ceva normal,deoarece in timpul actul iti apasa si vezica urinara.E ceva psihic, trebuie sa te controlezi, mergi inainte la baie.Si eu am patit asta la inceput dar acum nu mai am nicio treaba. pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un comunicat pentru tara si vor afla toti.