| DenisaDeniiiTpu a întrebat:

Heiii TPU. Am o întrebare nerezolvată de mult. De fapt, mai mult problemă. Citiţi până la capăt vă rog. Deci să vă explic. Anul acesta eu şi un băiat am fost nou veniţi în clasa noastră. Abia venisem. Bine, eu sunt din şcoală, el e american, din altă şcoală. În fine, la început, înainte să intru în clasa asta am dat un examen la engleză şi am nimerit să îl dăm împreună. Adică trebuia să lucrăm în 2, să dialogăm, etc. Ok, atunci mi se părea enervant. Apoi, când am început şcoala, eram doar prieteni. Apoi mi-a plăcut de el, şi el m-a plăcut şi el pe mine. Dar nu ştiu ce idioţenie mi-a dat prin cap să nu îl mai plac şi să îl ignor. Probabil pentru că aveam multe teze şi trebuia să învăţ. A mai trecut un timp şi l-am plăcut din nou. Credeţi-mă, e super drăguţ şi amabil. Dar el plăcea alte fete. Eu tot încercam să îi dau de înţeles că îl plac. Îl întrebam dacă vrea să stea în bancă cu mine, mama îl ducea acasă, şi nişte colegi mai pârâcioşi i-au spus că îl plac şi el a zis "Eee, nu cred". La început m-am supărat rău pe acei colegi dar apoi mi-a trecut, crezând că aşa poate mă va place şi el din nou. Nu ştiu, eu tot încerc să îmi ascund sentimentele faţă de mine însumi. Asta pentru că probabil sufletul nu vrea să sufăr. În acest moment, 3 băieţi mă plac dar eu le spun că şi eu simt la fel doar ca să nu îi rănesc. Şi probabil ei sunt modul pe care îl găsesc pentru a uita de cel de care îmi place cu adevărat. Poate mă atrage faptul că el e singurul care nu îmi dă atenţie. Nu ştiu ce să fac. Suport chestia asta de un an întreg. Dau fundă pentru sfaturile cele mai folositoare!

Răspuns Câştigător
| Menker a răspuns:

Cred ca trebuie sa ii zice in fata ca il placi si ca vreai sa ramai cu el. Nu sa "arati" ca-l placi si el trebuie sa inteleaga. Acum oamenii gandesc altfel, asa ca cel mai bine e sa fii sincera si sa-i zici tot ce ai de spus!winking

15 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Băieții și fetele...ne mănâncă zilele...

| DenisaDeniiiTpu explică (pentru h3r):

Tu chiar mă enervezi, Diabla. Dai comentarii oricui şi nu ajuţi cu nimic. Câştigi decât clickuri pentru butonul "raportează". Aşa că ia-o mai uşor, nu mai creea atâta scandal. Te aştepţi să fi userul lunii sau ceva asemănător cu nişte comentari de copii mici? Cu mine nu merge, aşa că pa. P.S. mai opreşte-te din vizitat rubrica "dragoste şi sex" în căutare de întrebări şi oameni de care să râziwinking Şi încearcă să dai răspunsuri inteligente, măcar folositoare laughing)) Aaa... da. Să sţi că se vede că ai vreo 14 ani şi eşti obsedată de sex, dar ia-o mai uşurel, da? Toate cele bune!winking

| NnDWtf a răspuns (pentru DenisaDeniiiTpu):

Iti spun eu ca Diabla are mai mult ca sigur peste 20 de ani. Raspunsurile ei sunt inteligente pentru ca nu e normal ca peste 5 ani, adolescentii de 14 ani sa intrebe pe siteuri cum se leaga la sireturi. Eu am 18 ani, da' tu crezi ca eu sau altcineva mai in varsta ca mine am cautat pe siteuri sau ceva pentru a ne descurca? Fa ce vrei fetito si nu te mai lua dupa unu si altul pentru ca dupa nu o sa te descurci singura.
Fa ce crezi TU ca e mai bine pentru tine, nu ce cred altii.

| DenisaDeniiiTpu explică (pentru NnDWtf):

Aaa. nu? Vizitează-i profilul şi verifică-i ultimele 10 răspunsuri. Sunt doar de genul: "Doamne..." sau ":w". Şi asta la diferite întrebări. Nu ajută pe nimeni cu nimic. Decât că se bagă ca "musca-n lapte". Stai liniştit, nu vorbesc despre ceva fără să am argumente sau doveziwinking

| h3r a răspuns (pentru DenisaDeniiiTpu):

Copila mamii, stai pe mucii tăi și lasă gura mare în realitate, că acolo te cunoaște lumea, nu aici.

| h3r a răspuns (pentru NnDWtf):

Ea face parte din categoria copii răi și nebătuți+ câțiva adulți pierduți în lume.
Puține persoane au nevoie aici de ajutor, pe care îl oferim cu sinceritate dacă este cazul.

Mulțumesc, o seară faină.

| DenisaDeniiiTpu explică (pentru h3r):

Ce copilă distrusă laughing)) Ceva mai bun nu ai, că îmi provoci un fel de greaţăwinking :3

| NnDWtf a răspuns (pentru DenisaDeniiiTpu):

Uita-te frumos si prin raspunsurile mele, ai sa vezi ca din 800 sau cate am dat, 60-70 procente sunt raspunsuri la caterinca pentru intrebari cretine, dar cand e sa fie vreo intrebare cat de cat serioasa, pot sa dau un raspuns serios pentru problema respectiva.

| NnDWtf a răspuns (pentru h3r):

La fel si tie.
Btw, Denisa, daca folosesti diacritice nu inseamna ca esti mai inteligenta sau mai "mare" (la ani ma refer).

| h3r a răspuns (pentru NnDWtf):

Stai liniștit, are 12 ani. Nu-mi permit să-i mai zic ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaDeniiiTpu explică (pentru Dezaxat):

Nu înţeleg ce vrei să zici prin "tovarasu'" dar mă rog. Nu mă pun la mintea voastrăwinking Mai bine 12 ani şi caracter decât 18 ani şi prostie omenească laughing))

| DenisaDeniiiTpu explică (pentru NnDWtf):

P.S. Eu aşa scriu de obiceiwinkingNu vreau să dovedesc nimănui nimic laughing))) Dar subiectul tot l-ai schimbat. Vezi că am dreptate şi gata, laşi baltă? Transcrie-ne şi nouă câteva răspunsuri de-ale ei la întrebări, la întâmplare, să vedem care-i mai inteligentwinking

| NnDWtf a răspuns (pentru DenisaDeniiiTpu):

Ce am lasat balta? Te-am lamurit, daca esti incapabila sa intelegi ce ti-am spus eu, e treaba ta. Dreptate cauta-ti la CEDO. Se vede ca esti proasta din ce mi-ai scris mie: "transcrie-ne si noua cateva raspunsuri de-ale ei sa vedem care-i mai inteligent". Inteligenta nu se masoara in raspunsuri, daca vrei, faci caterinca, daca nu, nu.
La 12 ani tu nu ai nici sfarcurile alea pe care tu le numesti probabil tate formate si vorbesti de caracter.

| CSIISC a răspuns:

Du-te la el sispunei adevarul!