| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU:*! Am o problema adica am nevoie de sfaturi! Acum doua zile un baiat din scoala a intrat pe mine pe facebook si mi-a zis ca prietenul lui cel mai bun e indragostit lulea de mine! A spus ca toata ziua ii zice de mine si chestii! Si mi-a zis cine e tipu' il cunosc! In fine. Eu il credeam urat si naspa si ca nu e bun pentru mine! L-am bagat in lista asa la misto si am vorbit asa aiurea cu el! Aseara a intrat pe mine pe facebook si mi-a zis ca ce fac si chestii. Si m-a invitat la suc si am zis : o sa vedem cand incepe scoala. Iar el mi-a raspuns : de ce sad? Eu chiar te plac foarte mult! Si i-am zis ca vedem cand incepe scoala ce facem! Dupa vreo 10 minute ma intreaba daca si eu il plac si daca mi-ar place sa avem o relatie! I-am zis ca il consider mic si amuzant ( e mic la statura laughing ) si i-am spus ca nu prea il plac si mi-a zis ca el nu e mic la statura (nu avea poze cu el pe facebook si nu aveam cum sa imi dau seama cine e )Si ca sa vezi :Nu era tipul care credeam ca e! Era altul cu mult mai dragut cu parul cret si ochii verzi! Asa mi-a zis el! Eu nu prea mi-am adus aminte pe loc cine ethinking Si i-am spus ca daca ma vede prin scoala sa ma strige sa vorbim a spus ca asa va face! Dar faza e ca azi mi-am adus aminte cine estraight face si e dragut dar nu cred ca mai vrea sa avem o relatie! In seara aia cand m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna mi-a zis sa ii dau raspunsul pe loc si i-am zis ca prima data sa il vad in realitate sau macar o poza si mi-a zis ca nu! El vrea sa fie cu mine! Am intrat pe el pe mess si i-am cerut o poza mi-a zis ca nu imi da si chestii si parca nu mai vrea sa vorbim! Prietenul lui mi-a spus ca e timid si de aia! Nu stiu ce sa mai cred! A fost o gluma sau poate e chiar atat de timid? Dati-mi sfaturi, dau funda:*!

1 răspuns:
| 1People a răspuns:

Cred ca e un fel de test vrea sa vada daca vrei sa fi cu el doar pentru aspectbig grin informeazate bine cine e si apoi actioneaza :* mult noroc FUNDA!?big grin