| MayaDaya a întrebat:

Heiii. URGENT! Am nevoie de ajutorul vostru!crying crying crying E ceva ce ma face acum sa ma urc pe pereti. nu ma pot controla din planscrying! E vorba despre un baiat, de care evident ca imi place.De fapt, simt chiar mai mult pentru el. Am facut rost de id-ul lui acum 2saptamani. si am vorbit de cateva ori pe mess. Mi-a zis ca putem fi prieteni. Il vad mereu pe-afara cu baietii...

Ideea e ca eu sunt ff timida. exagerat chiar(m-a vazut o data,. pana atunci nu vorbisem deloc fata in fata. eu. doar doua cuvinte "ce faci?" si atat. Se astepta sa vorbim, dar fiind si altii prim'prejur, eu am plecat grabita) Mi-a reprosat acum pe mess ca nici macar nu ma uit la el cand ne intalnim. deja s-a repetat de 2ori faza asta pe strada. Acum. a iesit de pe mess. asa, pur si simplu. Imi vine sa turbez! Nu imi explic cum se poate asa ceva! Simt nevoia sa vorbesc cu el. dar el a iesit iar pe afara cu baietii... si cand ma gandesc ca mai sunt si fete. imi vine sa morrr! Help!

NU-mi spuneti ca trebui'sa se mai maturizeze, ca e destul de mare{24}

5 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Eu mai degraba vroiam sa zic sa te maturizezi tu. laughing De ce sa se maturizeze el? El doar iese cu baietii si incearca sa vorbeasca cu tine.
Daca vrei sa fi tu cu el si consideri ca asa ii poti vorbii atunci cand mai intra pe mess zi: eu cam am chef sa ies pe afara, vei sa iesim?
Sau zi pe mess: scuze ca poate m-am comportat mai ciudat dar m-am intimidat. Asa sunt eu de fel. Dar chiar as vrea sa iesim si sa stam de vorba o data in caz ca nu te deranjeaza asa de mult timiditatea mea.

| MayaDaya explică:

Eu am 18 big grin

| Criss_8192 a răspuns:

Hey poate ca nu o sa ma iei in considerare dar sfatul meu e sa prinzi curaj si sa vorbesti cu el adica sa ii spui verde in fata pentru ca el poate te place si daca nu te duci mai repede la el sau nu vorbesti deloc cu el o sa simta ca nu il placi si ti-l va lua alta.In concluzie numai fi timida si du-te odata la el pentru ca o sa regreti mult daca nu o vei face...

| nicoleta_1310 a răspuns:

Si uh cat ai?

| nicoleta_1310 a răspuns:

Nu este dif marewinking asa ca prinde curaj si spune-i fata in fata ce vrei si ce simti pntr el sau pe emss oriunde vreiwinking numai fa-o :*:**: daca o sa fac mjto inseamna ca e un prost si nu te meritawinking