| LittleGirl96 a întrebat:

Heiiii :*. Cine din voi a-ti incercat sa faceti sex anal? Doare tare? Se poate intampla ceva?
Intreb ca m-am uitat ieri la filmul ala cu fata cu tatuaj de dragon si la un moment dat ala i-o tragea la aia in fund si cand a mers la baie curgea mult sange.)
Curiozitate

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sexul anal se face ( preferabil ) DOAR la vârste de 30+, atunci când ŞTI ce şi cum!

Dacă nu aveţi grijă, te poţi alege cu o fisură anală :(

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa stii si tu ala era viol. nu sex din consimtamant. la viol nu se preocuppa ala sa o excite pe fata inainte sa o penetreze sau sa lubrifieeze scula