| AlinAsu a întrebat:

Helauuu TPU! Imi place de o fata dar invatam la licee diferite ea e la 30 KM distanta de liceul meu dar stam in acelasi oras aproape unul de altu. N-am vorbit niciodata face to face doar pe facebook. Imi place mult de ea si nu stiu cum sa o abordez si unde...
Imi puteti spune cum sa o abordez? Ce sa-i zic cand o abordez si locul unde sa o fac adica nah cand iese din microbus nu e ok dar nici cand e aproape de casa sa ii apar asa dintr-o data! As vrea un moment potrivit imi puteti spune va rog va dau funda! Mai repet odata : Cum sa o abordez? Ce sa-i zic cand o abordez? Unde sa o fac un moment mai exact? Si cum sa-i obtin nr de tell va multumesc inca odata DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Momentan continua tot pe internet: nu a venit timpul intalnirii reale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu contează locul sau când. începe cu un "salut " momentan, apoi te descurci tu happy

| AlinAsu explică:

Astept alte raspunsuri