| Alexandra_7889 a întrebat:

Hello:*
Ajutati-ma
Deci acum o saptamana eram la scoala in ultima ora mai era putin si se sunase de plecare
Dupa ce s-a sunat o prietena de-a mea spune Alexandra a venit X
eu ii zic sa nu ma mai minta ca nu o cred
cand ies afara il vad pe respectivul a mers mai in fata si m-a asteptat langa scoala :O
a venit la mine m-a intrebat ce fac si eu i-am spus prietenei mele sa plecam atunci el imi spune ca de ce nu il pup m-am dus la el l-am pupat pe obraz si cand am dat sa plec mi-a zis ca nu e bine si m-a tras de mana si m-a luat in brate
a zis ca nu imi da drumu pana nu il pup pe gura ca pot sa stau si pana dimineata ca el nu ma lasa sa plec acasa
i-am zis ca nu il pup ca ma vad profii si el tot in brate ma tinea am reusit sa scap de el dar pe trecere in mijlocul strazii m-a prins de mana m-a luat in brate si m-a pupat o masina a inceput sa clacsoneze sa ne dam iar eu am plecat imediat suparata pe el
seara m-a sunat si mi-a zis ca de ce m-am suparat, cand i-am zis ca dorm a zis bine pa TE IUBESC
este prima data in trei ani de cand il cunosc cand mi-a zis te iubesc chair daca de multe ori am incercat sa scot chestia asta de la el
deci ce credeti va rog pareri cea mai lamuritoare FUnda cea mai mare :*
mersi anticipat

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Dupa cum te exprimi, imi dai senzatia ca baiatul asta apare de undeva din neant, iti declara ca te iubeste si...se intoarce in neant,de unde mai da cate un telefon,ca sa-ti confirme ce a zis deja.
Nu poti stii,in neantul in care se pierde si dispare,ce anume s-a intamplat si a declansat click-ul care l-a facut sa inteleaga ca te iubeste.El, doar a inteles asta si a venit la tine sa-ti impartaseasca aceasta noutate minunata.
Lasand gluma la o parte, baietii inteleg mai greu ca iubesc o fata. Oricat te-ai chinuit tu 3 ani, daca el nu era pregatit sa-ti spuna lucrul asta, insistai degeaba.Nu stiu ce anume a intervenit acum si, ti-a spus-o, dar sa o iei in considerare serios. Iubeste-l si tu si sa fiti fericiti!

3 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

In sfarsit si-a dat seama ca te iubeste... La mintea lui ce a spus sa ma bag repede pe ea ca mi-o fura altcineva laughing

| ale23 a răspuns:

Eu cred ca el chiar tine la tinefoarte mult, asa ca daca si tu ti la el nu ar trebui sa mai astepti si ar trebui sa va combinati, eu cred ca nu ai avea nimica de pierdut ai avea numa de castigat.[Funda?]

| anutzica_3991 a răspuns:

Tare as vrea sa fie si la mine asa parerea mea e ca daca te-a sarutat intr-un fel atat de frumos inseamna ca el chiar te iubeste