| kidulinha a întrebat:

Hello.Am o prietena care zice ca nu este insarcinata deoarece in a 4-a luna, aproape a 5a poate sa suga burta incat sa nu se vada asa zisa sarcina. Este adevarat? Se poate? tongue

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi o sarcină mică, lichid amniotic sărac cantitativ.
După luna a 4-a nu mai poate retrage burta.
Pa, pa.

| anonimaa a răspuns:

Nu nu se poate fiidca o doare si in luna a 5a deja este vizibila burta cred ca te minte ca este insarcinata caci scoate numai SF-uri

| kidulinha explică:

Dooh sunt fata rolling on the floor))) Nu m-am referit la iubita mea laughing m-am referit la cea mai buna prietena a mea. Oricum mersi ca m-ati lamurit:*

| Andreutsa25 a răspuns:

Am si eu o prietena care este acum in luna a 5-a si ea nu prea poate sa suga burta pentru ca o doare.si oricum...se deosebeste o femeie insarcinata de una mai plinuta.Nu iti garantez ca este sau nu adevarat, dar chiar daca este insarcinata si poate sa faca lucrul asta cred ca este foarte dureros :-s A incercat sa faca un test de sarcina? Sau de fapt numai ea stie adevarul si nu vrea sa spuna nimanui? Incearca sa vorbesti cu ea...happy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori este, si nu e al tau dar te minte. ori nu este si te minte ca sa te tina langa ea. dar minte.