| belanelu123 a întrebat:

Hello,azi noapte am avut un vis erotic, dc visez asa ceva?(am aproape 16 ani și sunt virgină )

6 răspunsuri:
| NoHackJustMe a răspuns:

Se poate intampla la toti nu e din cauza ta e din cauza creierului tau =P deci e ceva normal

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hormoni, hormoni, hormoni

| mudokins78 a răspuns:

Îl ai pe diavolu în tine!
(Glumesc)
Nu!, nu ai nici o problemă.
La varsta ta e normal, hormonii, simţi că nimeni nu te înţelege. O să fie bine.
Găseşte-ţi un prieten şi gata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de normal si logic ca o fata adolescenta, care este sanatoasa d.p.d, v fizic, psihic, mintal si medical sa aiba frecvent asemenea vise erotice. Aceste vise se produc pe fondul activitatii hormonale forte tumultuoase si intense la varsta ta precum si pe baza excitatiei remanente de natura vizuale, auditiva, imaginativa din ziu precedenta. Sanatate si cat mai multe vise care sa-ti umezeasca "pasarica" de fiecare data. big grin

| MaTeOGG a răspuns:

Asa are toata lumea! Dar la perioada adolescentei hormonii iau o razna si fac din creierul tau un stufio porno sa zic asa. Eu la 14 am de toate felurile

| Iwliaaa a răspuns:

Toate facem asa, anyway si baietii cred.