| butterfly energy a întrebat:

Hellobatting eyelashes. Ce alinturi pentru iubit/a folositi?
Funditzzza pentru cele mai frumoase:X

Răspuns Câştigător
| Izzﻵ a răspuns:

Simplu happy. Eu la iubi ii spun Bebe sau puiu. Uneori. Dragoste Iubire, mai ales dimineata cand ii trimit mesaj cu : Neata somnorici cf? S`o trezit puiu meu? "

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vin mai tarziu si alinturile dupa ce ne cunoastem mai bine. Acum e bine si asa cum vorbim.

| SecretLover10 a răspuns:

Iubi,BElle,Fluturas, Draga, Frumusico,dragutzo, Iubire, Floricico
fundita...batting eyelashes?

| R_8074 a răspuns:

Iubire. E cea mai folosita de mine.

| UnuAltu a răspuns:

Virginica :-> rolling on the floor

| Dek a răspuns:

De Craciun ea ii Craciunitza eu is Craciunelu,de apste ea Iepuritza eu Iepurasu,Vara ea fluturitza eu fluturasu! Sau iubi, iubire, ingeras:X
Funda?

| Alexis_3326 a răspuns:

BulletForMyValentine esti cel mai tare s moara viata mealaughing. doar d 3 ori p an v alintati voilaughing).kel mai tare ai fost.bv:*laughing

| Scumpilica a răspuns:

Sclipirici,iubilici, gugulica, gogosica

| Scumpilica a răspuns:

Sclipirici,iubilici,bubulina,gugulina,gogosicabig grin