| anonim_4396 a întrebat:

Hello...deci ma confrunt cu o mare problema si nu stiu ce sa facstraight face am cunoscut un baiat pe net si ne-am dat intalnire desi el avea prietena si na ne-am indragostit, faza e ca i-am cerut sa ia o decizie in legatura cu noi doi si mi-a zis ca ii este greu sa se desparta d iubita lui pentru ca si pe ea o place dar mi-a sp ca o sa-mi dea un raspuns pana la urma pff nu mai am rabdare sad daca o alege pe ea nu as putea sa-l lasstraight face ce sa fac...astept o parere!

7 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Cauta-ti alt iubit. Daca te iubea o paresea intr-o secunda.

Răspuns utilizator avertizat
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Cauta-ti altul si nu pe net!
Netu e cea mai proasta idee cand vine vorba de relatii.

| mixxjim a răspuns:

Cum adica "ne-am indragostit"? el e cam groh-groh, ce cauta la intalniri cu fete de pe net daca o place pe aia pe care o are? si daca te alege pe tine o sa-ti faca si tie ce i-a facut celeilalte, o sa iasa si altadata la intalnire cu fete de pe net, ti-ar placea? asa ca mai bine lasa-l tu inainte sa te implici prea mult emotional. succes!

| edy132 a răspuns:

Iti place de el, el te place, il iubesti, el te iubeste si alta pe langa.
E indragostit de tine, dar nu suficient de mult incat sa-ti ofere tie totul.
De acum sa-ti ei rujuri asortate cu cele ale iubitei lui, dupa o sa-ti stea urat cu 2 culori pe buze.
Draga mea, cat de naiva poti sa fii?
A iubi pe cineva inseamna a te dedica acelei persoane si numai ei. El nu te iubeste, probabil arati mai bine ca prietena lui. Asta e ceea ce simte el pentru tine, atractie fizica.

Dragostea este o iluzie care ne face sa vedem doar calitatile unei persoane.
Asta tu nu ai inteles.
Adolescenti excitati care sa-i tii dupa fundul tau sunt cu miile, nu te rezuma la atat.

| Girl1234566547 a răspuns:

Totusi este vorba despre fericirea mea...si chiar daca o sa par egoista eu cred ca ar trebui sa nu-l las, el mi-a spus mai multe despre ea...cum ca ea este mai linistita cam timida fata de mine si nu prea se vad des.

| Girl1234566547 a răspuns:

Nu in niciun caz asa ceva! i-am spus ca trebuie sa ia o decizie pentru ca asa nu accept eu! nu vreau sa ma injosesc in halu asta..chiar daca il plac foarte multsad