| MagdaIrimie124 a întrebat:

Hello. Doar mie mi se pare ciudat oare? Chestia e că am avut 3 relații serioase cu bărbați din zodia BERBEC. Și băiatul cu care vorbesc acum e tot din aceeași zodie. Eu fiind tot aceeași zodie. Eu chiar cred și chiar mi se potrivește ce zic astrele, dar deja incerc să mă feresc de zodie asta pentru că au acelasi caracter.E prostesc sau?

23 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa te feresti de berbec, fiindca doi berbeci in aceeasi relatie nu vor face purici multi imperuna, fiindca amandoi sunt caposi si amandoi vor sa controleze si sa se impuna.
Dovada o ai deja, 3 relatii esuate si a 4-a tot pe cale de duca.
Cred ca trebuie sa alegi altceva, fiindca nu esti compatibila cu un alt berbec, desii eu personal nu cred in zodiace, dar cred cu tarie in educatia si inteligenta barbatului ales.

| mihai69 a răspuns:

Zvonuri...

| Hammurabi a răspuns:

Cum adică "relații serioase" dacă ai avut deja 3 și ești la a 4-a? laughing

| cristimihailov a răspuns:

Si cand te gandesti cand intra in retrograd, o sa o iei de la capat.

| VoidEternal a răspuns:

Lumea nu are încredere în vaccin dar o cred pe cuvânt pe Neti Sandu.
(-_- )

| Legion7X a răspuns:

Ei Sunt de foc. Sunt persoane care le place să domine, dar si sa fie în centrul atenției. Uneori se aprind repede, simbol al dragonului de foc. Dpdv al relatiilor, fideli nu prea sunt, le place viața, sunt variabili laughing Știu să cucerească, este și asta un fler de a se face plăcuti, dar nu tine neaparat de zodii, depinde de felul de a fi. Sunt și berbeci care nu se prezintă ca în criterii. Depinde de experiente, și propria viată. Partea 2 este că sunt cam dificili uneori, aici cred că toți sunt la fel laughing 3 Sunt sufletiști si, desi arata uneori nepăsare, sunt cuprinși câteodată de sentimente. In rest ce să zic...

laughing https://youtu.be/KrhfClIcfYM

| RAY a răspuns (pentru Legion7X):

Vad ca ești specialist, noi săgetători cum suntem?

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

Ciudați rău

| Legion7X a răspuns (pentru RAY):

laughing depinde de la om la om, nu este neaparat după zodii. Am in familie și am la locul de muncă și berbec și sagatator. sunt persoane ok, dar si lor le plac să domine. Ambii sunt buni organizatori și stiu să ia decizi. Sunt curajoși ca persoane. Sunt tot de foc.

| RAY a răspuns (pentru Legion7X):

Îți dai seama da nu cred, dar eram curios de ceea ce spui, as putea spune ca în ultimii 2 ani sunt mai curajos, curios, nu ca îmi place sa donin dar sunt poate prea organizat și îmi place sa alți sa fie la fel

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Vrem sa știm viitorul pentru a scăpa de frica, vrem siguranță, astfel ca omul a creat credințe, și asta e o credință, dacă ne potrivim zodiacal vom muri împreună, nu suportam haosul, nesiguranta

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu, nu cunosc mulți dar nu prea va agreez.
sunt berbec btw.
need opinions

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

E bine ca pe mine ma iubești în secret, totul are un început

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

laughing lol

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Hai ca nu am pretenti legate de culoarea parului

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

Nici eu, deși am preferințe nu contează

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Hai sa ne reproducem genetica

| Legion7X a răspuns:

Cu sagetatorul cred că te potrivesti. Cu Berbeci, între berbeci este putin mai greu. Ambii sunt impunatori, iar unul trebuie să fie mai flexibil.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Felul în care s-au aliniat steluțele pe cer n-are nicio treabă cu caracterul omului. Ca să nu mai zicem că descrierile din zodiac sunt vagi și se pot aplica oricui. Ai citit despre "Efectul Forrer-Barnum"?

| Ciprian09 a răspuns:

"Poți fi prost în orice zodie".și ne este frica de vaccin, dar credem in astre.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Folosești coarnele?

| jhonnybravo69 a răspuns:

Las-o pa neti sandu pa centura si tu mergi la scoala ca cam bubui de la astre

| Koder a răspuns:

Este prostesc. Fiecare om are cate ceva diferit, oamenii se mai schimba, se dezvolta, invata lucruri noi, nu te mai gandii la zodii si chestii de genul pentru ca apar ganduri proaste. Lasa l sa te descopere mai mult si tu incearca la randul tau sa l descoperi mai mult.