| Popintinio a întrebat:

Hello! In noiembrie am vb cu o tipa pe snapchat ( aveam idul ei de la un prieten) si sa zicem ca nu a fost ok tocmai conversatia dar e super draguta tipa si imi place, pare destul de inteligenta. Ideea e ca tipa mi-a zis atunci ca nu era interesata( nestiind cum arat) ca vine bacul, ca nu vorbeste cu strainii, ca mai trebuie sa exersez la abordare... Ma rog. I-am intors replicile si si-a dat si ea seama ca zicea niste aberatii. M-am enervat rau si a ramas aiurea. Aveti vreo idee cum sa ma combin cu tipa respectiva?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Laso ca nu e intreaga la cap

| Emma30555 a răspuns:

Încearcă sa pari de încredere, spune i de unde ai id ul ei, apoi fa conversație dar nu o mai da în cearta

| gabriielaaa a răspuns:

Fa-ti cont nou si incearca fii mai indulgent

| corbulalbrosu a răspuns (pentru gabriielaaa):

Stimata d-ra/d-na gabriielaaa, in raspunsurile date ar fi indicat sa folositi sfaturi si cuvinte adecvate. Probabil ca din greseala ati scris cuvantul indulgent in loc de inteligent. big grin

| gabriielaaa a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu nu am gresit ma referea sa nu se supere daca il refuza si sa o ia mai usor dar. multumesc de observatie

| LarissaLary189 a răspuns:

Dai mesaje, incerci sa fii dulce cu ea, sa nu fii rau. Daca fata e perversa sau ceva, fii si tu. Spune-i ca e draguta, frumoasa si ca ai da orice sa fii cu ea, sau,, ce norocos e iubitul tau ca are asa o printesa ca tine,, sau,, as fi vrut sa fiu eu in locul iubitului tau,, chiar daca nu are iubit, in felul asta esti dulce si o faci sa se simta bine. Orice fata ar vrea ca un baiat sa fie dragut cu ea si sa ii spuna asemenea vorbe. Sunt fata si stiu ce ne place noua fetelor. Cel putin mie mi-ar place ca un baiat sa imi zica asa ceva. Ia aminte de la mine, ca sa cuceresti o fata trebuie sa o faci sa se simta bine si apreciata. Succes! P.S imi dai si tu un mesaj cu ce i-ai zis si cum a reactionat. Daca va combinati, atunci SA VA TINA! :**

| abreviatul a răspuns:

laughing) e greu in primul rand gaseste un subiect bun si ia.o cu frumuselul nu te supara am intrebat toti prietenii mei am zis nu strica daca aud si parerea ta in legattura cu bla bla si de acolo daca esti inteligent creativ poti duce conversatia la un alt level si poate creati usor o conectiune intre voi care va duce in viitor la o intalnire. good luck