| RzNN a întrebat:

Hello! M-a ciupit o fată de varsta mea pe Facebook(clasa a 12 a ), care e in liceu cu mine, iar eu am bagat o in seama pe Facebook, pentru ca, culmea, imi placea si mie de ea. Totul bine si frumos primele doua saptamani, am vorbit mult pe Facebook, zicea ca arat ok,(ne vazusem si la sală ) si eu i am zis ei, ne am intalnit prin pauze o gramada, si nu numai. Dar, recent, doar eu ii dadeam mesaje, chiar am lasat o vreo 2 zile fara sa i zic nimic, am sperat ca poate da ea, dar nu. I am dat mesaj daca e suparata pe mine, si a zis ca nu, si ca nu obisnuieste ea sa dea mesaje, dar incepuse sa raspunda sec, fara emoticoanele ce le dadaeam inainte. Dupa, am inceput iar sa vorbim, la fel ca inainte. Dupa cateva zile, I am zis intr o seara, ca ne vedem maine in liceu, a zis "Dada:*". Ii dau mesaj urmatoarea zi la ora 9 daca sa vin pana in clasa ei(in pauza) si da seen abia la ora 15, desi era online de o gramada de ori, si cu seen am ramas happy
Si tot in acea seara, dupa ce am vorbit a pus pe Facebook la story ca "vrea ca cineva sa fie fericit sa ma aiba, ca ma vede, sa ma asculte ", si eu i am dat mesaj : "si eu vreau " si nici la story si nici la mesaj n a mai raspuns.
Care e cauza? sad Dece m-a mai ciupit degeaba daca nu voia sa vorbeasca cu mine? Si da, a sters ciupeala, nu mai apare. Ce parere aveti? Chiar ma mai gandesc la ea, nu stiu ce sa fac.

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cine a zis că nu voia să vorbească cu tine? A făcut-o. Probabil nu te-a plăcut, lasă femeia în pace.

| OldSoul a răspuns:

Si-a pierdut interesul fata de tine pe drum, asta e cauza, si asta explica tot.
Cat despre ciupeala, aia se sterge singura de indata ce ai intrat pe acel linkwinking

| alexalx1234 a răspuns:

E o curva handicapata ca restul. Vrea doar bani si BMW. Doar si-a batut joc de tine. Toate fac asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o în pace frate

| Malloryy a răspuns:

Poate ii place sa flirteze...si cand a vazut ca se complica treaba a zis sa o lase mai usor. Sau face pe inabordabila. Fetele mai fac asta ca sa nu para disperate. Cred ca si baietii mai fac asta. Eu zic sa lasi lucrurile sa se intample.o sa iti dai tu seama daca te place sau nu. In orice caz..sa nu pari disperat. Fetelor nu le plac baietii insistenti. Bafta!

| SpKH a răspuns:

Asta simte nevoia sa se joace. Multe fac asa. Nu inseamna ca e ceva rau, doar ca las-o in pace.

| RzNN explică (pentru SpKH):

Mersi mult, asa o sa fac happy