| anonim_4396 a întrebat:

Hello people big grin! Ce cadou i-as putea cumpara iubitului meu de craciun big grin baieti, voi ce ati prefera?

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Daca nici iubitului tau nu stii ce cadou sa-i faci, lasa-te de meserie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-ai întrebat vreodată: "Ție ce ți-ar place să primești de Crăciun?", mi se pare un pic cam aiurea să ne întrebi pe noi.
Îi poți cumpăra un parfum, o brățară, un lănțișor etc.
Sărbători fericite!

| DiDixxx a răspuns (pentru anonim_4396):

I-am cumparat si parfum, si bratara, ceas, bluza! nu mai aveam idei straight face sincer!

| Fulbaster a răspuns:

Fa-i o seara romantica poate chiar sa gatesti cina.
Asta l-ar impresiona!

| ver0 a răspuns:

Un Lamborghini Aventador, n-ar fi rau, cred ca o sa ii placa.